Volleybalvereniging

de bevers

De Bevers VDO team A+ strijden in halve finale

Strijd om de finaleplaats

Afgelopen zaterdag 15 maart speelden ‪De Bevers A plus in Scherpenzeel de halve finale om het Nederlands kampioenschap. De oudste jeugdcategorie volleybalsters streden daar om een felbegeerde plek in de finale.

Spanning en Strijd tegen Topteams

In de eerste wedstrijd speelden de Bevers meiden tegen Sliedrecht Sport met speelsters in de gelederen die uitkomen in de eredivisie en Jong Oranje. In een prachtige wedstrijd met veel strijd van beide kanten en goed volleybal moest Bevers haar meerdere erkennen in Sliedrecht sport. Waarbij de Bevers met 20 – 25 en 15 – 25 het onderspit delfde.

 
Overwinningen en Leerzame Ervaring

Van de superdivisionisten Krekkers uit Harbrinkhoek werd er ook verloren maar de andere twee wedstrijden tegen Set Up ‘69 uit Scherpenzeel en VVH uit Harderwijk werd er met overtuigende cijfers gewonnen.

Helaas geen finale plek, maar wel een ervaring rijker en een uiterst leerzame en prachtige volleybal dag voor de meiden uit Lemelerveld die boven verwachting presteerden.

 

Volleybaldirect Open (NOJK)

De Volleybaldirect Open (Nederlandse Open Jeugd Kampioenschappen) is het grootste en meest populaire jeugdtoernooi van ons land; jaarlijks beginnen 450 tot 500 teams aan de strijd om de nationale titel in één van de vier leeftijdscategorieën. Klik hier voor meer info.

Foto boven: De Bevers uit Lemelerveld en Sliedrecht Sport op één foto. Links de beide coaches Herman Dasselaar en Christel Wekking.  Rechts de beide coaches van Sliedrecht Sport Jolijn De Haan en Louise Bijlsma.

Volleybalvereniging

de bevers

Scroll naar boven